GPE Edukacyjna

modyfikacja 2018-11-30 13:22 | odsłon 1280

Organy i osoby sprawujące funkcje i ich kompetencje


Rada Pedagogiczna w roku szkolnym 2012/2013


           1.     Jolanta Kwiatkowska-Reichel – dyrektor szkoły

           2.      Ewa Kubiak – wicedyrektor szkoły

           3.      Wioleta Bagnecka – nauczyciel wychowania fizycznego

           4.      Sylwia Balcerzak – nauczyciel informatyki, techniki i WDŻ

           5.      Dorota Bastian – nauczyciel bibliotekarz

           6.      Halina Chojnowska – nauczyciel nauczania zintegrowanego

           7.      Agnieszka Czajka – nauczyciel muzyki

           8.      Marzena Dymek – nauczyciel religii

           9.      Agnieszka Dzedzej – psycholog szkolny

         10.  Beata Gronowska – nauczyciel przyrody

         11.  Jowita Hoły – nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej

         12.  Joanna Jakubowska-Glantz - nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej

         13.  Robert Jurkowski – nauczyciel plastyki

         14.  Julita Kąkol-Piotrowska – nauczyciel języka angielskiego

         15.  Barbara Kozłowska – nauczyciel religii

         16.  Magdalena Kuczkowska – logopeda

         17.  Grażyna Lubiewska – pedagog szkolny

         18.  Katarzyna Łaskiewicz – nauczyciel – języka polskiego

         19.  Mirosława Łunkiewicz – nauczyciel nauczania zintegrowanego

         20.  Alicja Maciaszek – nauczyciel języka polskiego

         21.  Katarzyna Malińska-Kromer – nauczyciel - wychowawca świetlicy

         22.  Aleksandra Meller – nauczyciel nauczania zintegrowanego

         23.  Elżbieta Molenda - nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej

         24.  Krzysztof Murawski – nauczyciel historii

         25.  Iwona Nadwodnik – nauczyciel matematyki

         26.  Monika Olter – nauczyciel nauczania zintegrowanego

         27.  Sandra Olter - nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej

         28.  Elżbieta Pachana – nauczyciel nauczania zintegrowanego

         29.  Elżbieta Rusinek – nauczyciel wychowania fizycznego

         30.  Grażyna Rynkowska – nauczyciel oddziału przedszkolnego

         31.  Katarzyna Stafińska – nauczyciel języka angielskiego

         32.  Grażyna Stanisławczyk – nauczyciel nauczania zintegrowanego

         33.  Mirosława Szymańska – nauczyciel gimnastyki korekcyjnej

         34.  Bronisława Truchlewska – nauczyciel – wychowawca świetlicy

         35.  Edyta Waśniewska - nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej

         36.  Alina Wieczorek – nauczyciel – wychowawca świetlicy

         37.  Joanna Witczak-Romanowska – nauczyciel oddziału przedszkolnego

         38.  Łukasz Wróbel – nauczyciel matematyki

         39.  Agnieszka Żmuda-Trzebiatowska - nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej



Samorząd szkolny

Przewodnicząca       Aleksandra Kaliszewska

Zastępca      Bartosz Florkiewicz




Opiekun samorządu

Pani Katarzyna Łaskiewicz

Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze
Sygnatura Opis Data